بالکنی برای چهار فصل     ***        کرج - خیابان شهید بهشتی - روبروی در اصلی سرم سازی رازی- طبقه فوقانی رنگ ابزار حاج احمد (چپر دار)     ***  تلفن : 34682602-026  *** تلفکس : 34682603-026   ***  کارشناس فروش :09359128960    ***   صرفه جویی در مصرف انرژی    


مزیت بالکن های شیشه ای نوین بالکن
 
 
 

از بالکن منزل خود استفاده بهتری بکنیم.
 
 

به نظر شما بهتر نیست هنگام بارش برف و باران بجای پناه بردن به داخل اتاقها، با نوشیدن یک چای داغ در بالکن ،نظاره گر بارش رحمت الهی باشیم؟

پذیرایی از میهمانمان در سرمای زمستان و در زیر برف و باران درون آلاچیق قطعا رویایی میشود. به شرط آنکه بالکن یا آلاچیق مان گرم و ایمن باشد.

گروه نوین بالکن البرز برای تحقق این امر ایده زیبا ودرعین حال کاملا جدیدی را به شما هموطن گرامی ارئه داده است :

                                                     بالکن شیشه ای تا شو

این سیستم تلفیقی از برترین تکنولوژی آلومینیوم و شیشه میباشد که براحتی بر روی هر سازه ای اعم از چوب، سنگ، فلز،آجریا مصالح دیگر قابل اجرا است.و براحتی وبا سرعت بالایی باز وبسته میشود و چون سطح اعظم آن شیشه میباشد، لذا هیچ محدودیت دیدی ایجاد نمیکند.

طرح آلمانی می باشد و امروزه در اغلب کشورهای اروپایی و ترکیه نصب این سیستم  فرا گیر شده است.

ـ پروفیل های آلومینیوم مورد استفاده از کیفیت بالایی برخوردار هستند بیابراین مشکل زنگ زدگی ، تغییر حالت و مات شدن را ندارند . در ضمن بر خلاف  UPVC در اثر تغییرات دمایی تغییر فرم نمی دهد .

ـ شیشه های مورد استفاده 8 و 10 میلیمتر بوده و طی عملیات حرارتی سکوریت گردیده اند یعنی قابلیت نشکن داشته و در صورت شکستن به صورت پودر و کریستالی در آمده در نتیجه صدمه ای به کسی وارد نمی شود.

ـ این سیستم برای ایمنی بیشتر فقط از یک سمت قابل باز شدن است .

ـ در سیستم بالکن شیشه ای نوین بالکن البرز ارتفاع شیشه های متحرک حداکثر 7/2 متر می باشد  در صورت بالا بودن ارتفاع شیشه و یا در مواردی که بالکن حفاظی نداشته باشد جهت ایمنی بیشتر می توان قسمت پایین آن را به صورت ثابت ( کتیبه ) کار کرد . اگر این سیستم برای فضاهای همکف مورد نظر باشد در صورت ارتفاع زیاد قسمت فوقانی آن ثابت نصب می شود .

ـ این سیستم از طرف گروه نوین بالکن البرز 30 ماه گارانتی گردیده و 10 سال خدمات پس از فروش برای آن در نظر گرفته شده است .

ـ یکی از بزرگترین مشکلات ساختمان ها با نمای شیشه محدودیت در نظافت و شستشوی سطوح بیرونی شیشه ها می باشد ولی در بالکن شیشه ای نوین بالکن البرز به دلیل چرخش شیشه ها هیچ محدودیتی برای نظافت شیشه ها وجود ندارد.

ـ میزان آب بندی این سیستم به لحاظ نفوذ گرد و غبار و آب باران 90% تا 95%  و از نظر عایق گرمایی و صوتی 70% می باشد .

ـ با توجه به آنکه مساحت بالکن در حالت عادی جزء بخش بلا استفاده به خصوص در فصل سرما و بارندگی می باشد نصب این سیستم باعث افزایش مساحت آپارتمان می گردد.
نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ 1392/02/22 ساعت 16:51

ارتباط سریع
 
 
 
 
 
 
 

طراحی و بهینه سازی : گروه فناوری پارسیان
www.ParsianITG.com
Info@parsianitg.com