بالکنی برای چهار فصل     ***        کرج - خیابان شهید بهشتی - روبروی در اصلی سرم سازی رازی- طبقه فوقانی رنگ ابزار حاج احمد (چپر دار)     ***  تلفن : 34682602-026  *** تلفکس : 34682603-026   ***  کارشناس فروش :09359128960    ***   صرفه جویی در مصرف انرژی    


درباره مدیریت
درباره نوین بالکن

بدون شک ساختمان قدیمی ترین و مهمترین همزاد بشر بوده و هست و آدمی همیشه نیاز به یک مکان برای فعالیت ، استراحت ، آرامش در زندگی داشته و خواهد داشت به همین دلیل هر روز شاهد ایجاد تحول در صنعت ساختمان برای آرامش و آسایش بیشتر هستیم .
گروه نوین بالکن البرز در راستای خدمت به هموطنان اقدام به طراحی و اجرا یکی از جدیدترین پدیده های معماری جهان در نمای ساختمان به صورت ترکیبی از برترین تکنولوژی های آلومینیوم و شیشه تحت عنوان بالکن شیشه ای نموده است .
گروه نوین بالکن البرز افتخار دارد که از سال 1388 با استفاده ازنیروی انسانی مجرب و متخصص و تجهیزات مدرن در مناطق مختلف کشور خدمات نوینی را در زمینه نصب و اجراء بالکن شیشه ای ارائه نموده است .
مجموعه ما قادر به اجراء این سیستم در بالکن ، بهارخواب ، آلاچیق ، رستوران ، پوشش دور استخر ، گلخانه ها ، ورودی فروشگاه ها ، پارکینگ و تمامی فضاهای باز همکف و غیر همکف با گارانتی 30 ماهه می باشد.
این سیستم به گونه ای طراحی شده است که قابلیت حرکت و جمع شدن در یک قسمت از بنا را داشته بطوری که شما می توانید هر زمان که بخواهید از فضای مورد نظرتان به حالت قبل از نصب استفاده کنید و در هوای سرد و زمان بارش برف وباران و یا وجود گرد و غبار این سیستم بسته شده و با قابلیت آب بندی تقریبا 100% محیطی امن برای شما فراهم می آورد .
ارتباط سریع
 
 
 
 
 
 
 

طراحی و بهینه سازی : گروه فناوری پارسیان
www.ParsianITG.com
Info@parsianitg.com